[vc_row][vc_column 0=””][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23dd3333″][vc_column_text css_animation=”bounceIn”]

Quick Sigorta ile Hızlı ve Etkin Koruma

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan ve 6 Nisan 2017 tarihinden beri faaliyet gösteren Quick Sigorta, dijital sigortacılığın önde gelen şirketlerinden biri olmayı hedefler. Şirket; dijital satış kanalı, Türkiye’nin birçok yerindeki geniş acenta ve broker ağı sayesinde hayat dışı tüm alanlarda sigortacılık gereksinimlerinizi karşılar. En yeni teknolojileri kullanan şirket, yenilikçi ürünleri ve mobil teknoloji yatırımları sayesinde herkes için hızlı ve etkin sigorta çözümleri sunar. Quick Sigorta; kasko, zorunlu trafik sigortası, konut sigortası, ferdi kaza sigortası, seyahat sigortası ve zorunlu deprem sigortası (DASK) gibi ürünleri sunar.

Quick Sigorta Kasko Sigortası ile Huzuru Hissedin

Kasko sigortası, sigortalının iradesi dışında bir motorlu taşıtın karşı karşıya kalabileceği riskleri güvence altına alır. Kasko; bir aracın, dururken ya da hareket hâlinde iken çarpma, çarpılma, çalınma gibi nedenlerle hasara uğraması durumunda sigorta şirketi tarafından sigorta sahibine yapılacak tazminat ödenmesini içerir. Araç için sağlanan korumaya ilişkin teminatlar, şartlar ve limitler, kasko poliçesinde tanımlanır. Quick Sigorta, kasko sigortası kategorisi altında Quick Dar Kasko ve Quick Geniş Kasko ürünlerini sunar. Quick Dar Kasko, aracınız için 7/24 destek, hasar durumunda orijinal parça kullanımı, mini onarım hizmeti, asistans hizmeti sunar. Dar kapsamlı kaskoda sigorta bedeli, 3.000 TL’dir. Daha ekonomik olan Quick Dar Kasko’da teminatlar; çarpışma, sigara ve benzeri madde zararları ile kemirgen ve diğer hayvanların vereceği zararlar olarak belirlenir. Quick Geniş Kasko, Quick Dar Kasko’da sunulan avantajlara ilave olarak ikame araç, yeni değer klozu ve geniş teminat kapsamı avantajlarına sahiptir. Bu üründe sigorta bedeli, aracın rayiç değeridir. Quick Geniş Kasko’da çarpışma, sigara ve benzeri madde zararları, kemirgen ve diğer hayvanların vereceği zararlar yanında çarpma, çarpılma, yanma, kısmi veya tam çalınma, grev, lokavt, terör, üçüncü kişilerin kötü niyetli hareketleri, deprem, toprak kayması, fırtına, dolu ve yanardağ püskürmesi gibi birçok teminat, güvencenin kapsamını artırır.

Quick Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası ile Rahat Olun

Trafik sigortası, yaptırılması yasal olarak zorunlu sigortalar arasında yer alır. Trafik sigortası, sigorta poliçesinde tanımlı motorlu araçla başka bir şeye zarar verme veya bir kişinin yaralanmasına ya da ölümüne neden olma gibi durumlarda aracı işletenin hukuki sorumluluğunu gösterir. Bu sigorta, Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir ve karşı tarafın uğradığı zararları poliçede belirlenen teminat limitleri kapsamında karşılar. Talebiniz hâlinde saniyeler içinde hazır olan Qucik Sigorta Trafik Sigortası, bir kaza sonucu, üçüncü kişilerin karşı karşıya kalabileceği maddi ya da bedeni hasarları güvence altına alır. Ayrıca, Quick Sigorta Trafik Sigortası, 7/24 asistans hizmetlerini içerir.

Quick Sigorta Seyahat Sigortası ile Keyifle Seyahat Edin

Quick Sigorta, seyahat sigortası ürünleri ile yurt dışı seyahatlerinizde maruz kalabileceğiniz beklenmedik riskler için önceden önlem almanıza olanak tanır. Seyahat sağlık sigortası, karşı karşıya kalabileceğiniz tedavi giderleri, yaralanma veya hastalık nedeniyle nakil durumu, ölüm hâlinde sigortalının nakli, tarifeli uçuşlarda bagaj kaybı, bagajın zarar görmesi, bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması gibi birçok teminata sahiptir. Şirket, seyahat sağlık sigortası ürünü altında Quick Vize ve Quick Seyahat paketleri sunar. Tercihlerinize ve beklentilerinize hitap eden sigorta paketleri, Quick Sigorta hızıyla anında hazır olur.

2017 yılında faaliyetlerine başlayan ve dijital satış kanalı, birçok acenta, broker ve anlaşmalı servisiyle sigortacılık taleplerinize cevap veren Quick Sigorta, hayat dışı branşlarda sunduğu sigorta hizmetleriyle öngörülmeyen risklere karşı aktif koruma sağlar. Sigortayap.com.tr, Quick Sigorta’nın sizin için hazırladığı sigorta ürünlerini bir arada sunar ve gereksinimlerinize en uygun sigorta paketini rahatlıkla bulmanıza yardımcı olur.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]